Strona Główna Dokumenty szkolne Dane kontaktowe szkoły Ciekawe strony WWW Sierpień 28 2014 17:06:33
Nawigacja
Strona Główna
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Tradycje szkolne
Gazetka szkolna
Osiągnięcia uczniów
Pliki do pobrania
Rekrutacja
Dane kontaktowe szkoły
Kontakt
Szukaj
Ciekawe strony WWW
Nasze zdjęcia
Publikacje
Programy
Ogłoszenia\Przetargi
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 84
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Natalia
Witamy

Witaj na naszej nowej stronie internetowej.

Jeśli masz jakieś ciekawe propozycje co powinno jeszcze znaleźć się na tej stronie, proszę napisz maila do osoby zarządzającej portalem.

Edukacyjne Wrota Regionu Łódzkiego otwarte i dla nas

Gmina Zadzim stała się jednym z 45 beneficjentów unijnego programu pod nazwą "Edukacyjne Wrota Regionu Łódzkiego". Dzięki uczestnictwu w projekcie nasza placówka zostanie wyposażona w sprzęt, którego celem jest zwiększenie wydajności, efektywności i jakości nauczania.
O postępach wdrażania projektu w naszym Zespole będziemy informować Was na bieżąco.
Więcej informacji na temat "Edukacyjnych Wrót Regionu Łódzkiego" znajdziecie na stronie Urzędu Gminy w Zadzimiu.

Kliknij, aby zobaczyć informacje o inwestycjach współfinansowanych z UE na stronie Gminy Zadzim

Odszedł Grześ

Choć byłeś z nami krótko, swym uśmiechem wniosłeś wiele ciepła w nasze życie.

 

Z żalem zawiadamiamy o śmierci naszego przedszkolaka

Grzegorza Szczepańczyka


Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Grzesia odbędzie się w sobotę 30.08.2014r. w kościele pw. św. Idziego w Bałdrzychowie o godz. 13.00.

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz koleżanki i koledzy Grzesia
łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Uwaga rodzice!

Wszystkim zainteresowanym przypominamy o rządowym programie pomocy uczniom "Wyprawka szkolna". W tym roku programem objęci są uczniowie klas II, III i VI szkoły podstawowej pochodzący z rodzin spełniających określone wymogi. Z "Wyprawki szkolnej" mogą skorzystać też uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Wnioski o dofinansowanie skierowane do dyrektora Zespołu Szkół w Zadzimiu należy składać do 5 września br.
Wszelkie szczegóły o wymogach programu znajdą Państwo na stronie Urzędu Gminy w Zadzimiu.


Kliknij, aby zobaczyć informacje o programie "Wyprawka szkolna" na stronie UG Zadzim

Żegnaj szkoło!

 Wszystkim uczniom Zespołu Szkół w Zadzimiu życzymy beztroskich, roześmianych i słonecznych wakacji.
 Życzymy Wam ciepłej wody w morzu, pięknej pogody w górach oraz wielu niezapomnianych przygód.
Wypoczywajcie i cieszcie się swobodą, byście znów zawitali w Zespole pełni energii i zapału do nauki.
Do zobaczenia we wrześniu!

Szczególne życzenia kierujemy do grupy najstarszych gimnazjalistów, którzy opuścili mury tej szkoły.
Życzymy Wam, by wiedza zdobyta w murach Zespołu pomogła w odnoszeniu samych sukcesów w dalszej edukacji.
Mamy nadzieję, że chwile spędzone w naszej placówce na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.
 

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

27 czerwca dzwonek zadźwięczał po raz ostatni dla uczniów Zespołu Szkół w Zadzimiu.
Tradycyjnie uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęła msza święta odprawiona przez proboszcza miejscowej parafii- ks. Dariusza Puszkiewicza. Następnie barwny korowód dzieci przeniósł się do szkoły, by odebrać świadectwa i pożegnać się z kolegami i nauczycielami.
Oprócz licznie przybyłych rodziców na naszej uroczystości zawitał wójt gminy Zadzim- pan Włodzimierz Owczarek, który uhonorował najlepszych uczniów. Dzieci, które w minionym roku szkolnym osiągnęły średnią ocen 5,0 lub wyżej, jak co roku otrzymały stypendium szkolne oraz nagrodę książkową. Wśród stypendystów ze szkoły podstawowej znaleźli się: Drzewiecka Idalia, Szymon Gortat, Michał Szymczak, Zuzanna Ignatowska, Martyna Świt, Julia Średniak, Mateusz Jaszczak, Joanna Kuchciak, Kacper Kuchciak, Bartosz Łuczak, Emilia Magdziak, Zuzanna Mielnik, Karolina Bartoszek, Agata Gogolewska, Sylwia Jabłońska, Klaudia Malinowska. W gimnazjum stypendium otrzymali: Katarzyna Cepowska, Dariusz Gogolewski, Jakub Janaszkiewicz i Aleksandra Magdziak.
Wójt Włodzimierz Owczarek oraz dyrektor Zespołu- Małgorzata Kuna wyróżnili również dziewczęta, których sportowe sukcesy przyczyniły się do rozsławienia naszej gminy. Pamiątkowe tabliczki trafiły do rąk: Klaudii Siekacz, Klaudii Chmieleckiej, Kasi Nowak i Beaty Rogowskiej.

Uroczystość była też doskonałą okazją do wręczenia nagród Sportowcom Roku. Tytuł ten wywalczyła piłkarka- Agnieszka Węzikowska oraz lekkoatletka- Roksana Napieralska.
W dalszej części spotkania dyrektor Zespołu Szkół wręczyła nagrody książkowe i świadectwa z paskiem tym uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce.
Nagrody ksiąakowe trafiły również do klas, które w ramach programu "Talentowisko" oszczędzały pieniądze z Bankiem Spółdzielczym. I miejsce w rankingu zajęła klasa IIIa, II- IIa, a na III uplasowali się uczniowie z IIb.
Ostatnie nagrody rozdane w tym dniu trafily do laureatów ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Nagrody książkowe odebrali: Beata Rogowska, Przemysław Świt, Adrian Miłek, Jacek Gogolewski, Dawid Jakubski, Dominik Lewandowski.
Na zakończenie szkolnych uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji.
Następnie uczniowie rozeszli się do klas, gdzie odebrali świadectwa z rąk wychowawców i pożegnali się z kolegami na dwa miesiące.
Spotkamy się znów we wrześniu!Więcej zdjęć z uroczystości kryje poniższy link.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/14

dg

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

27 czerwca najmłodsi członkowie Zespołu uroczyście zakończyli rok szkolny.
Do miejscowego przedszkola przybyło wielu rodziców, którzy chcieli towarzyszyć swym pociechom w tej podniosłej chwili. W imieniu władz przedszkolaków pożegnała wicedyrektor Zespołu- pani Monika Woźniak.
Maluchy pożegnały starszaków wierszem i piosenką. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki od nauczycieli i rodziców.
Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek.
Uwaga dzieci i rodzice!

Odnowiony i kolorowy plac zabaw przy Zespole Szkół w Zadzimiu już jest otwarty.
Plac jest ogólnodostępny, co oznacza, iż mogą z niego korzystać wszystkie dzieci.
Zapraszamy maluchy wraz z opiekunami na plac przedszkolny.
Zwracamy się do rodziców z prośbą o dbanie o bezpieczeństwo swych pociech. Dzieci prosimy o poszanowanie sprzętów.
Życzymy przyjemnej zabawy.


dg

Nagrody dla liderów

25 czerwca w naszym Zespole odbyła się XLII Sesja Rady Gminy, podczas której wójt gminy Zadzim- pan Włodzimierz Owczarek uhonorował wyjątkowych szóstoklasistów oraz najstarszych uczniów gimnazjum.
Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, nagród dla tych, którzy oprócz pracy nad wynikami w nauce działają na rzecz innych oraz rozsławiają naszą szkołę w powiecie, województwie i kraju. W tym roku tytuły Młodego Lidera Samorządowego trafiły do rąk ludzi wyjątkowych.
Wśród szóstoklasistów byli to Emilia Magdziak (VIa)- sympatyczna tancerka hip-hopa i zdobywczyni III miejsca w Rejonowym Konkursie z Języka Niemieckiego oraz Mariusz Gruszczyński (VIb)- ortograf, laureat Powiatowych Potyczek Ortograficznych.
Spośród uczniów klas trzecich gimnazjum na to miano zasłużyli: Dariusz Gogolewski (IIIA)- zdobywca tytułu Powiatowego Mistrza Ortografii oraz znakomity geograf, zwycięzca Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii, Aleksandra Magdziak (IIIB)- członkini Samorządu Uczniowskiego, kobieta utalentowana muzycznie, laureatka Powiatowym Potyczek Ortograficznych, Łucja Kołodziejczyk (IIIB)- przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, społecznik, piłkarka, która w II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska dotarła do finału i wraz z drużyną zagrała na stołecznych boiskach oraz Jakub Janaszkiewicz (IIIB)- znany z udziału w wielu konkursach przedmiotowych, finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii.
Młodzi Liderzy Samorządowi oprócz zaszczytnych tytułów otrzymali nagrody w postaci odtwarzaczy DVD i mp3.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a panu wójtowi Włodzimierzowi Owczarkowi dziękujemy za dostrzeżenie zasług naszych uczniów i motywowanie ich do dalszych działań.


dg

Pożegnali nas polonezem

25. czerwca trzecioklasiści pożegnali nauczycieli, pracowników szkoły i młodsze koleżanki i kolegów.
Tegoroczni absolwenci wkroczyli do sali gimnastycznej w rytmie poloneza. Wyglądali pięknie- dziewczęta w czarnych sukniach z białą różą w dłoni a chłopcy w eleganckich garniturach. Tańczyli doskonale. Zachwycili wszystkich zebranych.
Następnie przekazali nam prawdy dotyczące dorosłego życia. Trzeba zadbać o to, aby było ono szczęśliwe. Wiktoria przekonywała, że życie jest hymnem, przygodą, tragedią... Należy więc przyjąć stoicką postawę. Uczniowie najstarszych klas trochę powspominali, a później podziękowali wszystkim oraz wręczyli kwiaty.
Wtedy na scenę wkroczyli drugoklasiści. Uświadomili nam, iż „jedno się kończy, a drugie zaczyna”. Wręczyli też swoim starszym koleżankom i kolegom upominki – płyty z życzeniami, filmikami i zdjęciami upamiętniającymi wspólnie spędzone chwile.
Było dużo uścisków, pocałunków i łez.

Uczennice klasy IIBZakończenie klas szóstych na wesoło

24 czerwca wybraliśmy się z naszymi wychowawczyniami panią Danielą i panią Marysią nad Zalew w Pęczniewie, by uczcić ukończenie szkoły podstawowej. Wyjechaliśmy o godzinie 9.00 i spędziliśmy w plenerze, na świeżym powietrzu całe cztery godziny. Pomimo złych prognoz, towarzyszyła nam piękna pogoda, chyba sobie na to zasłużyliśmy. Każdy znalazł sobie ciekawe zajęcie. Graliśmy w piłkę nożną - to w końcu ulubiona dyscyplina większości tegorocznych szóstoklasistów, opowiadaliśmy dowcipy, robiliśmy liczne zdjęcia pamiątkowe, wylegiwaliśmy się na słoneczku i wspominaliśmy mile spędzone chwile sześciu podstawówki. Nasz kierowca p. Reczek pomógł nam przyrządzić grilla i wszyscy ze smakiem zajadaliśmy pyszne kiełbaski z chlebkiem. Nie obyło się także bez przekąsek, które kocha młodzież- czyli niezdrowych chipsów. By otrzymać ten "rarytas", musieliśmy się ścigać, co było dla nas bardzo wesołą przeszkodą. Po kilkugodzinnej zabawie nasze kochane wychowawczynie, zabrały nas na lody.
Bawiliśmy się świetnie, każdy był zadowolony z wyjazdu i z takiej formy rozrywki. Wesoło pożegnaliśmy szkołę podstawową!

Asia KuchciakU zadzimskich strażaków

Przed rozpoczęciem wakacyjnego wypoczynku dzieci z klasy pierwszej wraz z wychowawczynią Alicją Zimką i przedszkolaki z grupy III z wychowawczynią Ireną Kuster 24 czerwca odwiedziły siedzibę Ochotniczej Strażu Pożarnej w Zadzimiu.
Głównym tematem spotkania ze strażakami, panami- Zbigniewem Perkowskim, Wojciechem Kowalczykiem i A Augustyniakiem było bezpieczeństwo podczas wakacji. Ponadto dzieci utrwaliły sobie numery alarmowe oraz poznały zasady udzielania pierwszej pomocy.
Panowie strażacy pokazali dzieciom wyposażenie samochodu oraz gaszenie pożaru.

Irena Kuster


Strona 1 z 18 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dzisiaj imieniny obchodzą


Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 208,580 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie