Strona Główna Dokumenty szkolne Dane kontaktowe szkoły Ciekawe strony WWW Sierpień 23 2017 19:21:15
Nawigacja
Strona Główna
Historia szkoły w Zadzimiu
Historia Zadzimia
Struktury szkolne
Dokumenty szkolne
Tradycje szkolne
Gazetka szkolna
Osiągnięcia uczniów
Pliki do pobrania
Rekrutacja
Dane kontaktowe szkoły
Kontakt
Szukaj
Ciekawe strony WWW
Nasze zdjęcia
Publikacje
Programy
Projekty unijne
Ogłoszenia\Przetargi
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 129
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: kaczor4072
Witamy

Witaj na naszej nowej stronie internetowej.

Jeśli masz jakieś ciekawe propozycje co powinno jeszcze znaleźć się na tej stronie, proszę napisz maila do osoby zarządzającej portalem.

UWAGA NAUCZYCIELE!

Najbliższe posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się 31.08.2017 (czwartek)
o godzinie 10.00.

Żegnaj szkoło!

 Wszystkim uczniom Zespołu Szkół w Zadzimiu życzymy beztroskich, roześmianych i słonecznych wakacji.
Życzymy Wam ciepłej wody w morzu, pięknej pogody w górach oraz wielu niezapomnianych przygód.
Wypoczywajcie i cieszcie się swobodą, byście znów zawitali w Zespole pełni energii i zapału do nauki.
Do zobaczenia we wrześniu!

Szczególne życzenia kierujemy do grupy najstarszych gimnazjalistów, którzy opuścili mury tej szkoły. Życzymy Wam, by wiedza zdobyta w  Zespole zaowocowała wieloma sukcesami na dalszych etapach kształcenia, przynosiła satysfakcję oraz dawała motywację do realizacji Waszych marzeń.
Mamy nadzieję, że chwile spędzone w naszej placówce na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Nie mówimy żegnajcie, lecz do zobaczenia!

UWAGA RODZICE!

Podręczniki i ćwiczenia dla klas I- VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum zamawia szkoła.
Uczniowie otrzymają zestawy na początku roku szkolnego 2017/2018.
Podręczniki do zajęć dodatkowych, czyli języka niemieckiego w klasach szkoły podstawowej (oprócz klasy VII), religii oraz wychoania do życia w rodzinie zakupują Państwo sami.
Spis podręczników nieobjętych dofinansowaniem znajduje się w zakładce Pliki do pobrania, w kategorii dla nauczycieli i rodziców.

Uwaga Rodzice!

Wszystkich rodziców przedszkolaków i pierwszoklasistów informujemy, że w zakładce Pliki do pobrania, w kategorii- Dla nauczycieli i rodziców znajduje się spis wyprawki dla każdej grupy wiekowej przedszkola oraz klasy pierwszej.

Realizujemy projekt

Gmina Zadzim realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wysoka jakość edukacji w Zespole Szkół w Zadzimiu”

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy wśród 203 uczestników oraz rozwijanie indywidualnego podejścia dla 15 uczestników ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, stworzenie warunków do nauczania opartego na metodzie eksperymentu poprzez doposażenie pracowni przyrodniczych i międzyszkolnej TIK w sprzęt i pomoce dydaktyczne i narzędzia TIK w celu korzystania z technologii informacyjno – komunikacyjnych w okresie od 01.11.2016 r. do 31.07.2017r.

Dofinansowanie projektu z UE: 125.358,68 zł

Harmonogram realizacji projektu jest dostępny w zakładce Projekty unijne.

Zachęcamy do obejrzenia!

Zachęcamy do obejrzenia filmów opublikowanych na szkolnym kanale w sewisie Youtube.
Poniżej znajdują się linki do poszczególnych propozycji.
Kolekcja powiększyła się o najnowszy film będący próbką tego, co co mogliśmy usłyszeć podczas akademii z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

https://youtu.be/ukQKMQ3vQIs Święto Konstytucji 3 Maja

https://youtu.be/SA3Tr-c5BVk Śniadanie w ramach akcji "Żyj smacznie i zdrowo"

 https://youtu.be/QErYDOwlU7E Wspomnienia katyńskie cz.I

https://youtu.be/twGiDFMgmK8 Wspomnienia katyńskie cz.II

https://youtu.be/tGJzJxgJg34 Dzień Języków Obcych cz. I

https://youtu.be/tm-kHBmatqQ Dzień Języków obcych cz. II

https://youtu.be/x139wKulqfA Nieformalni "Sprawiedliwi wśród Narodów Świata"

https://youtu.be/8H35kmBOUEI Akademia z okazji 70 rocznicy zakończenia II wojny światowej
https://youtu.be/ZaLnXOBjGtE Czerwone Maki na Monte Cassino
http://youtu.be/e-id6eJ4bXI Muzyczne życzenia z okazji Dnia Kobiet
Na ratunek Julkowi!

Kochani!

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dokonane na rzecz Juliana.
Nasi uczniowie jak zawsze ochoczo odpowiedzieli na prośbę o wsparcie. Dzięki zbiórce podczas Dnia Rodziny, sprzedaży cegiełek oraz zbiórkom na festynach w Zespole Szkół w Pęczniewie oraz Przedszkolu Miejskim w Uniejowie przelaliśmy na subkonto chłopca w  fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" 2213zł.
Tych z Państwa, którzy nadal chcieliby pomóc, zachęcamy do dokonywania wpłat za pośrednictwem strony www.pomagam.pl\pomagamjulkowi.

https://youtu.be/hSZk_WZHCzc
Zainteresowanych historią chłopca i etapami jego walki z chorobą odsyłamy na facebooka. Na stronie Julian Komajda kontra neuroblastoma dostępne są aktualności dotyczące zbiórki oraz stanu zdrowia Juliana.
Za wszelkie formy wsparcia z góry dziękujemy w imieniu Julianka!

dg

Nagrody od Banku Spółdzielczego

Nagrody w dniu podsumowującym naukę rozdawał też Bank Spółdzielczy. Z radością zawiadamiamy, że nasza szkoła zamknęła miniony rok szkolny z najwyższym saldem na koncie SKO i w nagrodę została uhonorowana czekiem w wysokości 1000zł. Oprócz czeku były też nagrody indywidualne dla tych, którzy prodowali w trudnej sztuce oszczędzania. Przedstawiciele zadzimskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Poddębicach nie zapomnieli też o opiekunkach kasy, czyli o pani Izabelli Świt i pani Wandzie Rulce, które również zostały uhonorowane drobnymi nagrodami.
W imieniu wszystkich nagrodzonych i oszczędzających składamy serdeczne podziękowania pani Marii Tomczyk za doskonałą współpracę oraz pamięć o naszej placówce.

dg

Podsumowań czas

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/17.
Tradycyjnie społeczność szkolna wzięła udział w mszy świętej odprawionej przez proboszcza miejscowej parafii- ks. Dariusza Puszkiewicza. Po liturgii uczniowie pożegnali się z proboszczem, który niebawem rozpocznie posługę duszpasterską w nowej parafii.
Następnie uczniowie i towarzyszący im rodzice udali się do szkoły, by odebrać świadectwa i pożegnać się z kolegami oraz nauczycielami.
Na naszej uroczystości zawitał również wójt gminy Zadzim- pan Krzysztof Woźniak, który uhonorował najlepszych uczniów.
Pierwsze nagrody trafiły do rąk najstarszych uczniów gimnazjum, którzy za swą pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego zasłużyli na miano Młodych Liderów Samorządowych. Wyróżnienia te z rąk wójta Krzysztofa Woźniaka odebrały Amelia Mielnik (IIIA) oraz Izabela Szymczak (IIIB). Gratulujemy!

Kolejne nagrody książkowe pan wójt przekazał licznej grupie stypendystów, czyli tym uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli średnią ocen 5,0 lub wyżej, byli to:
Mateusz Ignaczak, Ewa Bratek, Konrad Kubik, Adam Kwapiszewski, Jakub Fajka, Radomił Kacprzak, Wiktoria Lisowska, Wiktoria Rosiak, Zuzanna Dobrzyńska, Natalia Medyńska, Aleksandra Ignaczak, Ewelina Piaseczna, Magdalena Ignaczak, Szymon Ignatowski, Klaudia Solarek, Martyna Świt, Zuzanna Ignatowska, Julia Średniak, Emilia Magdziak, Joanna Kuchciak, Kacper Kuchciak, Zuzanna Mielnik, Klaudia Malinowska, Sylwia Jabłońska, Agata Gogolewska, Jan Świątek-Szokalski.
Książki otrzymali również uczniowie występujcy podczas gminnych uroczystości organizowanych z okazji świąt państwowych.
To nie był koniec nagród w tym dniu. Kolejne rozdawała pani dyrektor Izabela Pietrasik
, która wręczyła nagrody książkowe i świadectwa z paskiem uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce.
Dodatkowa nagroda książkowa trafiłado rąk Natalii Medyńskiej w nagrodę za wszechstronność oraz reprezentowanie szkoły w licznych konkursach wokalnych.

Podczas uroczystości nie zabrakło słów gratulacji za liczne osiągnięcia oraz życzeń udanych i bezpiecznych wakacji, słowa te kierowali do calej społeczności uczniowskiej pan wójt Krzysztof Woźniak oraz pani dyrektor Izabela Pietrasik.
Po uroczystym przekazaniu sztandaru uczniowie rozeszli się do klas, gdzie odebrali świadectwa z rąk wychowawców i pożegnali się z kolegami na dwa miesiące.
Kolejne spotkanie we wrześniu!


Więcej zdjęć z uroczystości kryje poniższy link.

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

dg

Nagrodzeni

Wszystkim uczniom oraz rodzicom serdecznie dziękujemy za oddanie głosu na Szkołę Podstawową w Zadzimiu oraz Gimnazjum Publiczne imienia Wincentego Witosa w głosowaniu tygodnika Nad Wartą na najfajniejszą szkołę.
To dzięki Waszej sympatii do Zespołu znaleźliśmy się w czołówce rankingu powiatu poddębickiego.
Z radością zawiadamiamy, że szkoła podstawowa uplasowała się na III miejscu, natomiast gimnazjum zajęło I miejsce.

dg

Na basenach

Ciepłe letnie dni to doskonała okazja do słonecznych i wodnych kąpieli, dlatego dzień po rozpoczęciu astronomicznego lata czyli 22. czerwca, grupa uczniów z klas Va, Vb i IB wraz z wychowawcami: panią Karoliną Pośpiech, panem Sławomirem Kobielskim i panią Dorotą Glapską wyruszyła do Poddębic na baseny termalne. Orzeźwiające kąpiele i zespołowe gry w wodzie były zasłużoną nagrodą po roku wypełniania uczniowskich obowiązków oraz świetnym preludium do zbliżających się wielkimi krokami wakacji.

 
 

KP

Strona 1 z 21 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dzisiaj imieniny obchodzą


Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 415,791 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie